перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив
Логотип школи

З ювілеєм!!! 19.06.2018

З найщирішими вітаннями! 16.06.2018

З днем народження! 13.06.2018

Оголошення 13.06.2018

Останній дзвоник 25.05.2018

Дені Європи в нашій школі 21.05.2018

Вечір зустрічі шкільних друзів 19.05.2018

З днем народження 09.05.2018

День пам'яті і примирення. 08.05.2018

З ювілеєм!!! 27.04.2018

Чорнобильська трагедія 26.04.2018

З днем народження 13.04.2018

З найщирішими вітаннями! 05.04.2018

Толока 04.04.2018

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Педагогічна преса
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

Історія школи
Паспорт школи
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Портфоліо вчителів
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Психолог
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу

Історія школи

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Соснина (до 1947р. Бискупичі Шляхетські) веде свою історію з 1889р.,коли за стараннями священика Гучинського, на кошти селян побудовано приміщення школи і відкрито церковнопарафіяльне училище, яке підпорядковувалось Синоду.
    На початку школа складалось із двох кімнат, де вже не могли навчатись усі бажаючі. В 1934 році громада на свої кошти побудувала приміщення нової школи, де вже було дві класні кімнати і квартира для вчителя. Це приміщення слугує зараз головним корпусом школи. Вчителем працював Марцинюк, уродженець с. Іваничі, який навчав дітей українською мовою.
    З 1940 року на базі цього приміщення створюється семирічна школа. Директором школи призначено Захарова Г.О. Під час німецької окупації школа не працювала.
     Двері школи відкрились 1 вересня 1944 р. В школі було 5 класів в яких навчалось 114 учнів. В 1959 побудовано приміщення майстерні з двома навчально-виробничими класами по дереву та металу. В цьому ж році школу було реорганізована з семирічної у восьмирічну.
    Силами вчителів, учнів та батьків у 1960 р. побудоване приміщення на 3 класних кімнати. 1964 р. при допомозі місцевого колгоспу "Перше травня" в дію вступило приміщення на 4 класні кімнати що дало змогу перейти на однозмінне навчання. Велика заслуга в цьому тодішнього директора школи Малюти Івана Максимовича, який очолював школу 22 роки (1950-1972 рр.).
    У 1986 р. Соснинська восьмирічна школа реорганізована у середню. З 1960 по 1986 рр. восьмирічну школу закінчив 431 учень. З них з відзнакою 56 учнів.
За період з 1986 р. по 2012 р. атестати про повну загальну середню освіту отримали 285 учнів.
з них із Золотою медаллю - 25 учнів;
із Срібною медаллю - 11.
    Учні школи є призерами обласних та переможцями районних предметних олімпіад, спортивнх змагань. Вагомих результатів школа досягла в обласних (І-місце із спортивного орієнтування) та рйонних туристсько-спортивних змаганнях (чотириразові чемпіони та чотириразові призери)
    Школа є базовою по туризму в районі. На зборах молодих козаків Волині в урочищі Прощаниця (с. Милятин) команда школи двічі ставала переможцем та сім разів призером змагань.(керівник Коменда Л.В.).
    Школа проводить активну пошукову та краєзнавчу роботу по вивченню історії рідного краю. Дослідницькі роботи шкільних краєзнавців увійшли до ХХХІХ Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 20-річчю Незалежності України та 70-річю початку Великої Вітчизняної війни. (керівник Козюк О.П.).
Вчительський колектив школи нагороджено:

Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації (2004р.);
Почесною грамотою Волинської обласної ради (2004р.);
Подякою голови Іваничівської районної ради (2011р.).

31.08.2012 12:43